Kur pradingsta telefono RAM? Daugiausiai telefono resursų suryjančios programėlės

2017-07-18
Kur pradingsta telefono RAM? Daugiausiai telefono resursų suryjančios programėlės

Išmaniojo telefono resursų naudojimas - bene aktualiausia tema „Android" telefonų turėtojams. Gamintojai kasmet siūlo vis galingesnius, su talpesnėmis baterijomis ar daugiau vidinės bei operatyviosios atminties (RAM) pasižyminčius įrenginius. Dažnai kyla klausimas kam reikalingi tam tikri resursai ir ar jų mums pakaks mūsų kasdieniams poreikiams.

Visai neseniai pasiūlėme išsiaiškinti kiek operatyviosios atminties (RAM) Jums gali prireikti išmaniajame telefone, o šiandien pažvelkime į programėles, kurios jos naudoja daugiausiai. Kad viskas būtų paprasčiau - pateikiame po penkias programėles, kurios veikia tik Jums įjungus ir tas, kurios veikia visuomet.

Penkios programėles, kurias prieš įjungiant reikėtų apsvarstyti

Operatyvioji atminties (RAM), baterija, mobiliojo interneto duomens - visa tai reikalinga kone visoms „Android" programėlėms. Tikriausiai niekas nenustebs ir dėl to, jog į tokį sąrašą patenka aplikacijos, kurios skirtos komunikacijoms su kitais žmonėmis internetu.

Daugiausiai telefono resursų naudoja „Snapchat", todėl jeigu turite žemesnės klasės įrenginį ir ketina naudotis šia programėle - reikėtų žinoti, jog ji naudoja maždaug 250 MB operatyviosios atminties. Tai taip pat reiškia, jog ši programėlė nemažai išnaudoja ir Jūsų interneto resursų bei, žinoma, baterijos energijos.

Antroje vietoje pagal naudojamus resursus galime rasti „Spotify Music" aplikaciją, kuri turbūt yra pats populiariausias įrankis klausytis muzikos. Niekam ne paslaptis, jog ši programėlė naudoja išties nemažai mobiliųjų duomenų bei baterijos resursų. Ne išimtis ir RAM atmintis, kurios „Spotify" sunaudoja kiek mažiau nei aukščiau įvardinti programėlė, tačiau taip pat pakankamai daug. Tai taip pat priklauso ir nuo to ar muzika, kurios klausotės yra atsisiųsta į Jūsų telefoną ar ne.

Labai panašiai Jūsų telefono operatyviosios atminties (RAM) sunaudoja ir tokios programėlės kaip „Amazon Shopping", „Clean Master" ar kaip bebūtų keista - „Google Sheets".

Jeigu „Google" aplikacija nėra itin populiari lietuvių išmaniuose telefonuose, tai kitos dvi programėlės tikrai yra naudojamos. Taip pat šiame sąraše vertėtų paminėti ir „Tinder" programėlę, kuri skirta pažintims.