Neįprastas testas: ką apie žmogų sako netvarka jo namuose

2017-08-16

 

Neįprastas testas: ką apie žmogų sako netvarka jo namuose

Bet kuris žmogus, ar vyras, ar moteris, turi savų silpnybių palaikant švarą ir jaukumą savo namuose. Vieni tingi atsikėlę kloti lovą, kitiems visur išmėtyti daiktai reiškia kūrybinę betvarkę, o treti nekenčia plauti indų.

Iš tiesų tai ne taip baisu, kaip gali pasirodyti į jūsų namus atėjusiam svečiui - taip tvirtina psichologijos srities specialistai.
Ką gi iš tiesų sako netvarka namuose?

Psichologai išsiaiškino: tai, kad jūsų namuose ne visi daiktai guli savo vietose, nereiškia nieko bloga. Daug blogiau, jei namuose - ideali tvarka, o indai - sterilūs. Tai, pasak specialistų, nesveikas požymis, galintis reikšti nervinį sutrikimą.

Mažai kas žino, kad pagal netvarką galima nemažai pasakyti apie namų šeimininko charakterį.

Ant stalo paliktas kavos puodukas

Žmogus, ant pietų stalo paliekantis nebaigtą gerti kavą, apibūdinamas kaip diktatorius. Jam visada reikia viską kontroliuoti - tiek žmones, tiek situacijas. Toks žmogus visada viską planuoja, yra reiklus tiek sau, tiek aplinkiniams, pilnas ambicijų ir dažnai būna nekantrus. Be abejo, toks žmogus daug pasieks, bet gyventi su juo bus nelengva.

Nešvarūs indai

Jeigu neplaunate indų iš karto po valgio, kaupiate juos kriauklėje, tai reiškia, kad jūs - nemažas savimyla. Paprastai žmogus, kuris nemėgsta plauti indų, yra bendraujantis ir turi daug draugų. Bet jo lengvabūdiškumas neretai jį įstumia į skolas. Reikėtų dažniau pagalvoti apie ateitį.

Po grindis išmėtytos kojinės

Pasak psichologų, žmogus, slepiantis po lova dėvėtas kojines, apibūdinamas kaip mėgstantis kaupti atsargas - jis nė už ką neišlaidaus visokiems menkniekiams ir nereikalingiems pirkiniams. Tai visai neblogai - tokie žmonės tampa puikiais šeimos žmonėmis.

Nepaklota lova

Įprasta manyti, kad netvarkinga lova, po visus kampus besimėtantys drabužiai yra pernelyg didelio šeimininko užimtumo požymis. Jis tiek išsisunkia darbe, kad jam paprasčiau nekreipti dėmesio į netvarką namuose, nei tvarkytis, įveikiant nuovargį. Tai nereiškia, kad žmogus yra apsileidėlis - laisvu nuo darbo metu jis būtinai susitvarkys namus. Taip pat neklota lova, išmėtyti daiktai gali reikšti, kad žmogus gyvena vienas.

Nevalyti langai, dulkėtos palangės

Jeigu jūsų namuose langai purvini, o palangės seniai nebuvo valytos, jūs, greičiausiai, dažnai liūdite, patiriate depresijas, jaučiatės vieniši. Per purviną langą prasčiau patenka šviesa - gali būti, jums norisi namuose pasislėpti nuo išorinio pasaulio. Žmogus, retai valantis langus, turi nemažą potencialą. Gali būti, kad jis pasieks nemažų aukštumų kūryboje, jei sugebės įveikti savo liūdesį.