Medaus vanduo jūsų organizmui padovanos tikrų stebuklų

2017-05-16

 

Medaus vanduo jūsų organizmui padovanos tikrų stebuklų

 

Medus turi daug gydomųjų savybių. Sakoma, kad jis gali padėti užkirsti kelią daugeliui širdies ligų, opų ir pan. Puikiai žinomas ir medaus antibakterinis poveikis. Tad medaus vanduo - šiltas medumi praturtintas gėrimas, - yra tikras sveikatos lobynas.

Medaus vandens poveikis, geriant jį, tirpintą vandenyje, kasdien:
- Stiprina imunitetą, padeda gydyti bronchitą.
- Iš virškinimo trakto šalina toksinus.
- Reguliuoja virškinimą, aktyvina žarnyną; idealiai tinka žmonėms, turintiems „tingų žarnyną".
- Reguliuoja storosios žarnos funkciją.
- Atnaujina mikroflorą ir gali užkirsti kelią pavojingų bakterijų plitimui.
- Gerina inkstų veiklą.
- Jaunina odą - ilgainiui pastebėsite, kad oda taps švelni, šilkinė ir spindinti.
- Medus slopina uždegimą. - Natūralus cukrus, esantis meduje, suteiks energijos.

Pašildykite vandenį, kad taptų drungnas, ir išmaišykite stiklinėje šaukštelį medaus. Vandenyje ištirpdytas medus organizmui labai naudingas ir geriau įsisavinamas, nei grynas. Gerkite medaus vandenį dukart per dieną - ryte tuščiu skrandžiu ir vakare.

Labai svarbu nusipirkti ir naudoti natūralų medų. Ką tik išsuktas medus būna skystas, tačiau vėliau jis kristalizuojasi ir tai yra geros kokybės požymis. Kristalizuodamasis medus šviesėja, o ant sutirštėjusio medaus paviršiaus susiformuoja balta gliukozės plutelė, kuri laikoma itin vertinga. Tokį medų galima drąsiai pirkti.

Tik atminkite: medų vartoti gali ne kiekvienas. Medaus inhaliacijos gali pakenkti bronchų astmos priepuolių metu, šio produkto turi vengti sergantieji plaučių emfizema ir bei cukriniu diabetu, taip pat asmenys, alergiški medui.