EUROPOJE MINIMA DIENA BE ŽUVUSIŲJŲ KELIUOSE

2016-09-21

 

EUROPOJE MINIMA DIENA BE ŽUVUSIŲJŲ KELIUOSE

Rugsėjo 21 d. Europos kelių policijos tinklas TISPOL yra paskelbęs Europoje dieną be žuvusiųjų kelyje ir inicijavęs projektą EDWARD (Europe Day Without A Road Death). Šio projekto tikslas - atkreipiant dėmesį į eismo saugumą keliuose, vykdyti įvairias prevencines priemones, siekiant, kad šią dieną Europos keliuose nežūtų nė vienas žmogus.

Europos kelių policijos tinklo TISPOL duomenimis, Europos keliuose kasdien žūsta 70 žmonių, kiekvieną dieną eismo įvykiuose sunkiai sužalojama 370 gyventojų. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, prisidėdami prie šios iniciatyvos, šiandien aptarnaujamos teritorijos keliuose vykdys prevencines ir eismo kontrolės priemones. Ypatingas dėmesys bus skiriamas tiems kelio ruožams, kuriuose yra didesnė tikimybė įvykti eismo įvykiams, bus siekiama išaiškinti avaringumą įtakojančius Kelių eismo taisyklių pažeidimus: leistino greičio viršijimo ar chuliganiško bei pavojingo vairavimo atvejus, lenkimo taisyklių pažeidimus.

Pareigūnai dar kartą kreipiasi į visus eismo dalyvius, ragindami juos būti atsargiais ir atsakingais eismo dalyviais ne tik rytoj, bet ir ateityje. Jūsų neatsakingas vairavimas gali turėti labai skaudžių pasekmių ne tik jums, bet ir visai niekuo dėtiems žmonėms. Nepamirškit - namuose kažkas jūsų laukia.

Tauragės AVPK informacija