Pasieniečiai Varėnos rajone aptiko rudojo lokio pėdsakus

Varėnos rajone Kabelių užkardos pasieniečiai vėl aptiko meškos pėdsakus, vedančius iš Lietuvos į Baltarusiją. Šią vasarą tai jau ketvirtas panašus atvejis - prieš tai tris kartus meškų pėdsakus Švenčionių rajone buvo radę Pavoverės užkardos pasieniečiai.

Patruliuodami palei sieną su Baltarusija ties Varėnos rajono Musteikos kaimu Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Kabelių užkardos pareigūnai šeštadienį aptiko šviežutėlius.

Jie buvo ant Lietuvos pusėje įrengtos kontrolinės juostos, kuri šioje vietoje yra apie 5 metrų pločio. Pėdsakai iš Lietuvos vedė į kaimyninę šalį. Tiek Lietuvos pusėje, tiek Baltarusijos teritorijoje šioje vietoje auga miškas.

Tai jau ketvirtas panašus atvejis šią vasarą, kai sieną su Baltarusija saugantys VSAT pareigūnai aptinka iš Lietuvos į kaimyninę valstybę vedančius meškų pėdsakus. Birželį VSAT Ignalinos rinktinės Pavoverės užkardos pasieniečiai tris kartus ant kontrolinės juostos rado meškų pėdsakus Švenčionių rajone.

 


Komentarai


Rašyti komentarą

Marie
2020-03-13 22:43:12
Rimtas ir labai sąžiningas pinigų paskolos pasiūlymas

Sveiki, mes suteikiame paskolas bet kuriam fiziniam ar juridiniam asmeniui, kuris gali gerbti savo įsipareigojimus.
Mūsų kredito pasiūlymas svyruoja nuo € 3,000 iki € 900,000, su nominalia palūkanų norma 3%, nepriklausomai nuo sumos.
Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis elektroniniu paštu: mariegouv75@gmail.com arba whatsapp: +2 296 738 0578


Parašykite komentarą

Slapyvardis*:
El. paštas:
Komentaras*: