Nuo mados konsultantės iki telekomunikacijų ekspertės: „Tele2“ darbuotojos pokyčių istorija

Ilgą laiką mados srityje dirbusi Marija Karanevskaja prie „Tele2“ komandos prisijungė prieš pusantrų metų. Technologijomis ir telekomunikacijomis anksčiau nesidomėjusi mergina šiandien yra viena geriausių „Tele2“ Vakarų regiono pardavimo vadybininkių. Marija neabejoja, kad pakeisti savo veiklos sritį gali kiekvienas, tereikia tam pasiryžti.

Klaipėdoje pasilikusi vilnietė

Marijos kelias Klaipėdoje prasidėjo nuo studijų universitete. Po mokslų mergina sėkmingai dirbo drabužių konsultavimo ir pardavimų sferoje, kol kartą pasiryžo pokyčiams.

Man labai patiko „Tele2“ įvaizdis rinkoje, girdėjau daug gerų atsiliepimų ir tiesiog norėjau čia dirbti. Supratau, kad apie telekomunikacijas daug neišmanau, o patirties šioje srityje visai neturėjau, tačiau buvau tvirtai pasiryžusi visko išmokti“, – pasakoja Marija.

Marijos pasiryžimas buvo pastebėtas ir darbo pokalbyje, po kurio ji netrukus gavo pasiūlymą prisijungti prie Klaipėdos „Akropolio“ salono komandos. Mergina prisimena, kad prieš tai net svarstė grįžti į gimtąją sostinę, tačiau gauta galimybė viską išsprendė už ją – Marija pasiliko Klaipėdoje.

Išskirtinių darbuotojų komanda

Jauną merginą darbe sužavėjo darbo dinamika, intensyvūs mokymai, galimybė augti, o svarbiausia – kolektyvas.

Turime labai stiprią komandą ir jos vadovę. Kiekvienas darbuotojas išskirtinis: vienas puikiai išmano mobiliųjų telefonų technines savybes, kitas žino visas naujausias išmaniąsias programėles, trečias žavi gebėjimu įsiklausyti į klientą. Visuomet galime pasitarti ir pasimokyti vienas iš kito“, – pasakoja „Tele2“ pardavimų vadybininkė.

Marijos, anot jos pačios, stipriosios pusės yra komunikabilumas, nuolatinis siekis viršyti klientų lūkesčius ir gebėjimas efektyviai spręsti problemas.

Svarbiausias tikslas – dirbti taip, kad kiekvienas iš salono išeitų laimingas. Tai padaryti ne visada lengva, tačiau kliento padėka ir teigiamos emocijos atperka visą sunkų darbą“, – teigia Marija.

Finansinis stabilumas – taip pat motyvuoja

Pasak pardavimų vadybininkės, naujajame darbe ją labiausiai nustebino nuolatinis visų procesų naujinimas ir tobulinimas, paprastas bendravimas su vadovais bei aukšta vidinė įmonės kultūra.

Tele2“ išties užkelia aukštą darbdavio kartelę – čia atsižvelgiama į kiekvieno darbuotojo nuomonę ir pasiūlymus, skiriama daug dėmesio darbuotojų mokymams ir atsakingai supažindinama su naujais produktais bei paslaugomis“, – pasakoja mergina.

Ne mažesnė motyvacija darbuotojams yra ir užtikrintas finansinis stabilumas. Marija pastebi, kad „Tele2“ atlyginimai didesni nei daugelyje kitų šios rinkos įmonių.

Algos dydis čia priklauso nuo asmeninių rezultatų, tad tavo pastangos ir įvykdyti pardavimai tiesiogiai atsispindi ir atlyginime. Geriausia tai, kad užmokesčio lubų – nėra“, – sako Marija.

Darbas, tapęs pomėgiu

Kalbėdama apie darbo pobūdį Marija užsimena, kad labiausiai jos darbovietėje vertinamas proaktyvumas, smalsumas ir drąsa priimti sprendimus.

Net naujokams „Tele2“ sakoma – svarbiausia nebijoti. Reikia veikti, kalbėtis, klausti, spręsti iškilusias problemas ir judėti į priekį, tik taip pasieksi geriausių rezultatų.“ – teigia pašnekovė.

Nors telekomunikacijų bendrovėje mergina dirba dar neilgai, jos rezultatai jau buvo įvertinti – vasaros pradžioje Marija buvo išrinkta viena geriausių „Tele2“ Vakarų regiono pardavėjų.

Nors dirbti pradėjau telekomunikacijų srityje būdama visiškai „žalia“, šiandien savo gyvenimo be jų nebeįsivaizduoju – domiuosi technologijų naujienomis net laisvadieniais, tai tapo mano gyvenimo būdu ir pomėgiu“, – pasakoja Marija.

Kaip prisijungti prie „Tele2“ komandos?

Jei domitės technologijomis ir drąsiai priimate naujus iššūkius, „Tele2“ kviečia išbandyti savo jėgas ir sudalyvauti atrankose pardavimų vadybininko Klaipėdoje arba Kretingoje darbo vietoms užimti. Daugiau apie šias ir kitas karjeros galimybes sužinoti galite internetiniame tinklapyje https://karjera.tele2.lt/.


Komentarai


Rašyti komentarąParašykite komentarą

Slapyvardis*:
El. paštas:
Komentaras*: