Kokius įrenginius verta įsigyti 2020 metais?

Naujas dešimtmetis prasidėjo su trenksmu. Įvairūs įvykiai, nutikę jau pačioje 2020-ųjų pradžioje, paliks gilų įspaudą tolesnėje pasaulio istorijoje. Tačiau nepaisant visų pašalinių situacijų, inovacijos bei technologinis progresas nė nesiruošia sustoti ar sulėtėti. Tam, kad jūs būtumėte maksimaliai apsiginklavę artėjančių metų iššūkiams ir galėtumėte ne tik gyventi kuo komfortiškiau, bet ir išvengti aibės rūpesčių – verta įsigyti tam tikrus įrenginius. Pažiūrėkime, ką ekspertai rekomenduoja įsigyti ir turėti 2020 metais.

Belaidės Bluetooth ausinės

Jeigu jūs planuojate vargti su painiais ausinių laidais – likote praėjusiame dešimtmetyje. Tiek Apple, tiek kiti telefonų bei garso įrangos gamintojai suprato, kad ateitis priklauso belaidei technologijai, todėl pradėjo siūlyti įsigyti belaides ausines. 

Privalumas tas, kad nereikia kištis laido po drabužiais, traukti supančiotų laidų iš kišenės ar nepatogiai bandyti perjungti dainą ar prasukti neįdomią (dažniausiai reklaminę) tinklalaidės dalį. Minusai yra du – ribotas baterijos gyvavimo laikas bei gana didelė kaina. Tačiau patogumas, kurį patiriate, kai galite be laidų ir jungčių klausytis mėgiamų garsų – neprilygstamas. 

Palyginti jų kainas bei įsigyti galite čia - https://www.varle.lt/ausines/?f.s-belaides_ausines=Taip

Išmanusis laikrodis

Su Apple Pay integracija į lietuviškų bankų sistemą, pradeda nebereikėti nešiotis piniginės tam, kad galėtume atsiskaityti kortele. Panašiai vyksta ir su telefonais. Jeigu išeinate ten, kur norite turėti kuo mažiau daiktų, tam, kad kalbėti telefonu ar skaityti žinutes – pakaks ir išmaniojo laikrodžio. Tai ne tik puikus prietaisas, kuris leidžia sekti laiką, bet ir asmeninis asistentas, galintis pranešti apie žinutes, palaikyti skambučius ar atlikti kitas, išmaniojo telefono palaikomas funkcijas.

Tiesa, aukštesnės klasės išmanieji laikrodžiai yra tikrai gana brangūs, tačiau investicija atsiperka ir su kaupu. Juos rasti bei įsigyti galite čia - https://www.varle.lt/ismanieji-laikrodziai/.

Momentinis nuotraukų spausdintuvas

Į madą grįžo momentiniai fotoaparatai, liaudyje dar vadinami „Polaroidais“. Žmonės vėl pradeda vertinti fizinės nuotraukos vertę bei grožį, tačiau pats momentinis fotoaparatas yra gana brangus pirkinys. Be to, jis užima gana nemažai vietos, todėl keliaujantiems tai ne visada yra pati maloniausia išeitis. Jeigu mėgstate įamžinti ir įprasminti momentus kelionėse ar išvykose – momentinis nuotraukų spausdintuvas taip pat yra gera investicija.

Jį suporuojate su savo išmaniuoju telefonu ir, padarę nuotrauką, galite pasirinkti ją atspausdinti. Spausdintuvas skaitmeninę nuotraukos versiją realia pavers per keletą akimirkų, o kompaktiškas dydis leis jį lengvai sutalpinti ir į mažiausią rankinę. 

Momentinių bei įprastų ar biuro spausdintuvų geromis kainomis įsigyti galite paspaudę ant šios nuorodos - https://www.varle.lt/spausdintuvai/.

Powerbank‘as

Nors išmaniųjų telefonų gamintojai nuolat tobulėja, o rinka vis auga ir plečiasi, tačiau viena problema vis tiek išlieka gana opi. Tai yra gana greitas išmaniųjų telefonų išsikrovimas. Nesvarbu ar būnate darbe, universitete ar mokykloje, jeigu tenka įrenginį naudoti daugiau nei minimaliai – baterija tikrai „atlaiko“ per trumpai.

Dėl to reikia išorinės baterijos, taip vadinamo Powerbank‘o. Jis leidžia pakrauti įrenginį be didelio vargo ir be kišimo į elektros lizdą, dėl to yra patogus kelionėse arba tiems, kurie dirba ar mokosi. Pilnai pakrauta išorinė baterija arba nešiojamas įkroviklis gali pilnai pakrauti visiškai iškrautą išmanųjį 5-10 kartų. Kaip gana nebrangus pirkinys jis yra itin naudingas visiems, žengiantiems į 2020 metus. 

Bene geriausios kainos ir turbūt didžiausia pasiūla čia - https://www.varle.lt/nesiojami-ikrovikliai/.

Dulkių siurblys robotas

XXIa. prasidėjo sparti įvairių sričių automatizacija bei robotizacija. Nors daug kas to nemėgsta, bet paneigti, kad pasiekimai technologijų srityje ženkliai palengvino buities darbus – neįmanoma. Toks pirkinys, kaip dulkių siurblys – robotas yra ypatingai naudingas bet kuriems namams. Dulkės neišvengiamai kaupiasi. Apie 70-90 procentų dulkių jūsų namuose yra jūsų pačių odos atplaišos, tad buvimas namuose yra garantuotas dulkių generavimas. Siurbti namuose kas dieną ar dvi – nėra nei jėgų, nei laiko, dėl to geriausia į darbą paleisti siurblį robotuką. 

Šis įtaisas pats skenuoja paviršius, įsimena jūsų būsto žemėlapį ir autonomiškai atlieka nešvarų darbą už jus. Po reiso jūs jį tik ištuštinate ir vėl paleidžiate į darbą. Paprasta, lengva ir be galo patogu. Tiesa, toks pirkinys – prabangos prekė, bet vis tiek labai verta pataupyti arba atsidėti lėšų būtent jo įsigijimui. 

Pažiūrėkite plačią pasiūlą bei palyginkite įvairius modelius čia - https://www.varle.lt/dulkiu-siurbliai/?f.s-tipas=RobotasKomentarai


Rašyti komentarąParašykite komentarą

Slapyvardis*:
El. paštas:
Komentaras*: