Philips televizoriai: kokia jų kaina?

2022-11-14

Philips televizoriai: kokia jų kaina?


Philips prekės ženklas tikrai nėra naujiena televizorių sektoriuje – šis gamintojas jau gana seniai įsitvirtino rinkoje, pelnė daug simpatijų ir vis dar yra vienas iš populiariausių, o jo produkcija pozicionuojama kaip aukštos kokybės ir patikima. Tiesa, dažnas pirkėjas besirinkdamas naują televizorių vertina ne tik tai, tačiau ir dar vieną svarbų aspektą – kainą. Tad apžvelkime, kokią sumą reikėtų skirti norint įsigyti būtent Philips televizorių.


Jei aktualus ekonominis variantas

Turintiems mažesnį biudžetą naujam televizoriui ir norintiems rinktis iš Philips pasiūlymų, labai geras sprendimas bus išmanusis televizorius Philips 50" 50PUS8506/12. Jo kaina – kiek daugiau kaip 600 eurų be akcijos. Net 126 cm įstrižainės ekranas leis mėgautis vaizdu didelėje erdvėje. Itin patogus mėgiamų laidų, filmų žiūrėjimas, o taip pat tokiam ekranui neabejingi bus ir žaidimų entuziastai. Už puikų vaizdą atsakinga bus LED LCD ekrano technologija ir 4K raiška. Prie nepriekaištingo garso prisidės 20W galingumo garsiakalbiai ir „Dolby Atmos“ garso gerinimo sistema. Šie Philips televizoriai turi LAN, USB, HDMI jungtis. Ir žinoma, nereikia nė sakyti, kad galėsite mėgautis visais Smart TV privalumais.


Jei galite investuoti daugiau

Turintiems didesnį biudžetą ir norintiems itin pažangaus televizoriaus savo namams, idealus variantas bus išmanusis televizorius Philips 65" 65OLED806/12. Jo kaina – apie porą tūkstančių be akcijos. Ar galite įsivaizduoti, kokią žiūrėjimo patirtį garantuos net 164 cm įstrižainės ekranas? Įstabų vaizdą, pavydėtinus kontrastus užtikrins pažangus OLED ekranas bei 4K raiška. Dėl garso kokybės neleis suabejoti garso gerinimo sistema „Dolby Atmos“. Šie televizoriai turi visą paketą jungčių ir galimybių duomenų perdavimui, pavyzdžiui: LAN, HDMI, USB, ausinių išvestis ir kt. Šį modelį teigiamai įvertins net didžiausi skeptikai.