Patarimai, kurie padės pasirinkti tinkamiausią hostingo paslaugų tiekėją

 

    Geras hostingo tiekėjas yra toks pat svarbus kaip ir geras programuotojas. Tikrai nereikėtų rinktis paties pirmo pamatyto varianto. Juk šiuo metu tokio tipo paslaugas teikia ne vienas verslininkas ir tikrai ne visi vienodai geri profesionalai.

Hostingo paslaugos taip pat gali būti gana įvairios, kadangi kol vieni teikia tik minimalius pakertus, tuo tarpu kitu geba pasirūpinti Jūsų internetine svetaine nuo A iki Ž. Gerai, kad pasirinkimas yra labai įvairus. Tokiu atveju kiekvienas, kuriam reikalingos hostingo paslaugos – gali pasirinkti tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Juk priklausomai ir nuo suteikiamų paslaugų kinta kainos, o kai kuriems verslininkams norisi kuo daugiau sutaupyti.

Svarbiausi punktai

Pirmiausia siūlome įvertinti kelias svarbiausias smulkmenas, svarbiausius niuansus, kurie padės paprasčiau įvertinti savo poreikius, o tai – rasti tinkamiausią paslaugų tiekėją.

1.       Reikėtų kiek daugiau pasidomėti hostingu, skaityti apie jį ir tai padės paprasčiau įvertinti savo poreikius.

2.       Taip pat susižinokite – kokie yra serverio pasiekiamumo rodikliai.

3.       Verta daugiau pasidomėti ir operacine sistema, kuri yra įdiegta serveryje. Plačiau apie tai info galima rasti internete.

4.       Būtinai kuo detaliau perskaitykite apie aptarnavimo paslaugas. Taip pat skaitykite sutartį, kur dažniausiai suklasifikuojami svarbiausi paslaugos teikimo punktai.

5.       Žinoma, susižinokite svarbiausius aspektus dėl apmokėjimo.

6.       Skaitykite kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės susidaryti nuomonę apie suteiktas paslaugas.

7.       Ir kiti niuansai.

Mano poreikis hostingui

Būtent savo poreikių įvertinimas dažniausiai yra daugiausia laiko bei apmąstymo reikalaujantis aspektas, kadangi neturint patirties šioje sferoje yra gana sunku suvokti – kokie yra žmogaus poreikiai ir tuo pačiu kaip tiksliai juos apibrėžti paslaugų tiekėjui.

Pati internetinė svetainė jau gana griežtai apibrėžia poreikius, tad siūlome daugiau dėmesio skirti puslapio charakteristikoms. Taip pat reikia apgalvoti – ar Jums reikalinga turinio valdymo sistema, tiksliau, kokia konkrečiai reikalinga. Geriausia rinktis paprastas tokiu atveju, jeigu planuojate administruoti patars. Taip pat svetainė gali reikalauti ir sudėtingesnės programinės įrangos. Tokiu atveju reikalingos ir išmanesnės hostingo paslaugos.

Svetainės lankomumas ir mastai taip pat gali padėti paprasčiau apsispręsti, ar nereikia daugiafunkcinio paslaugų paketo.

Klausimai paslaugos tiekėjui

Dažniausiai ieškant paslaugos tiekėjo reikia apsispręsti pirmiausia dėl savo poreikių. Taip pat geriausia turėti paruoštuką, kuris padės kur kas paprasčiau bendrauti su paslaugos tiekėjų ir geriau suprasti – kokias paslaugas jis tiksliai siūlo. Pateiksime kelis klausimus, kurie padės susisteminti info ir pasirinkti tinkamiausius.

1.       Ar bus daromos atsarginės kopijos?

2.       Ar pats asmuo galės daryti kokias nors korekcijas puslapyje?

3.       Ar techninis palaikymas ir konsultacijos bus teikiamos visą parą ar tik konkrečiu metu?

4.       Kokie gali būti taikomi papildomi paslaugų įkainiai?

Žinoma, visada galite pats plačiau domėtis galimybėmis ir mokytis kaip reikia prižiūrėti puslapį bei kitų serveryje esančių subtilybių. Tačiau ar tikrai verta, kai galima darbus palikti tiems, kurie geriausiai išmano visas smulkmenas? Tokiu atveju būsite tikras dėl paslaugų kokybės ir galėsite savo jėgas sukoncentruoti ties darbais, kurie versle tikrai labai svarbūs.

Atsiliepimai

Verta skaityti kitų žmonių patirtis, atsiliepimus ir komentarus, kurie padės susidaryti nuomonę apie tam tikrus paslaugų tiekėjus. Kuo daugiau žinosite – tuo tikresnis galite būti, kad radote variantą, kuris ne tik atitinka Jūsų lūkesčius, tačiau net ir juos pranoksta. Puiku, tiesa?

  


Komentarai


Rašyti komentarą

Marie
2020-03-13 22:36:46
Rimtas ir labai sąžiningas pinigų paskolos pasiūlymas

Sveiki, mes suteikiame paskolas bet kuriam fiziniam ar juridiniam asmeniui, kuris gali gerbti savo įsipareigojimus.
Mūsų kredito pasiūlymas svyruoja nuo € 3,000 iki € 900,000, su nominalia palūkanų norma 3%, nepriklausomai nuo sumos.
Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis elektroniniu paštu: mariegouv75@gmail.com arba whatsapp: +2 296 738 0578


Parašykite komentarą

Slapyvardis*:
El. paštas:
Komentaras*: