Vyriausybės rūmuose garbingi apdovanojimai įteikti ir AB „Vilkyškių pieninės“ įmonių grupei

Kovo 14 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuojamų „Lietuvos eksporto apdovanojimų“ metu buvo apdovanotos sėkmingos, unikalia produkcija bei veržlumu užsienio rinkose 2017 metais pasižymėjusios Lietuvos įmonės bei jų vadovai. Tarp apdovanotųjų ir AB „Vilkyškių pieninės“ įmonių grupė.

Apdovanojimus bei sveikinimus įmonėms išdalijo šalies premjeras Saulius Skvernelis.

„Verslas yra valstybės vidaus produkto varomoji jėga, sukurianti naujas įmones ir darbo vietas, atverianti rinkas bei skatinanti įgyti naujų įgūdžių. Noriu jus patikinti, kad Vyriausybė yra pasiryžusi toliau ryžtingai gerinti verslo aplinką bei nestandartiškai spręsti su investicijų ir eksporto sąlygų gerinimu susijusius klausimus“, – sakė premjeras.

Septynioliktus metus iš eilės vykstančio renginio metu už sėkmingus praėjusius metus Lietuvos eksporto prizas įteiktas šioms bendrovėms: produkciją iš plastiko gaminančiai įmonei UAB „Lisiplast“, nerūdijančio plieno įrangos profesionalioms virtuvėms, prekybiniams tinklams gamintojams UAB „Novameta“, pieno produktų gamintojams ir tiekėjams AB „Vilkyškių pieninės“ įmonių grupei, augalinės žemės ūkio produkcijos tiekėjams AB „Linas Agro“ ir aukštos kokybės dviračių gamintojams UAB „Baltik vairas“.

Prizą atsiėmęs bendrovės vadovas Gintaras Bertašius pasidžiaugė, kad įvertinta viso kolektyvo veikla ir atsakingas darbas. Šiuo metu apie 60 proc. „Vilkyškių pieninės“ gaminių eksportuojama į užsienį: Baltijos, Skandinavijos šalis, JAV,  Kiniją, Didžiąją Britaniją, Airiją, Vokietiją, Italiją, Portugaliją, Čekiją, Lenkiją, Balkanų regiono šalis, NVS šalis. Lietuvoje Vilkyškių pieninė kasmet realizuoja daugiau nei 2 tūkst. tonų sūrio.Pagrindinė žaliava, naudojama AB „Vilkyškių pieninės“ produkcijai gaminti, yra kokybiškas neapdirbtas karvių pienas. Pagrindiniai pieno tiekėjai yra smulkūs ir stambesni ūkininkai, žemės ūkio įmonės.

Lietuvos metų verslininkės/vadovės prizą šiais metais laimėjo UAB „Laurema“ direktorė ir bendrasavininkė Jūratė Kasperavičienė.

Nacionaliniu eksporto prizu už svarų indėlį sėkmingai kuriant dvišalius ekonominius santykius tarp Lietuvos ir JAV, srityje apdovanoja Lietuvos ambasada JAV.

Taip pat Prekybos, pramonės ir amatų rūmų sidabrinėmis „Darbo žvaigždėmis“ pagerbti nusipelnę šalies regionų verslininkai bei asmenys, kurie labiausiai prisidėjo prie verslo sąlygų gerinimo.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai tokius apdovanojimus organizuoja jau 17 metus. Šie rūmai veikia penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, vienija per 2 tūkst. narių.

Parengta pagal Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų informaciją.

Romo Jurgaičio nuotraukos


Komentarai


Rašyti komentarąParašykite komentarą

Slapyvardis*:
El. paštas:
Komentaras*: