Automobilio raktas „nebeklauso“. Ką daryti?

2022-03-22

Automobilio raktas „nebeklauso“. Ką daryti?

 

         Turbūt kiekvienas auto savininkas gyvenime yra susijęs su situacija, kai raktelis neatrakina transporto priemonės. Ir nors dažnai pirmiausia kyla panika, tačiau baimintis – nereikia, kadangi net ir esant tokiai situacijai – pagalba visada šalia. Belieka ja pasinaudoti.

Automobilio atrakinimo paslauga

        

        Pastebima, kad dažniausiai automobilių atrakinimas yra reikalingas žiemos metu. Žinoma, nuo sistemų gedimų nei vienas nėra apsaugotas visus metus, tačiau būtent vėsiuoju metų laiku gedimai tampa dažnesni. Ypač dažnai problema ištinka tuomet, kai užkūrus transporto priemonę žmogus išeina nuvalyti langų, veidrodėlių ir tuomet mašina automatiškai užsirakina. Nepykite ant jos, kadangi taip nutinka dėl noro apsisaugoti, kad didelės ir ilgos vagišių rankos jos nepasisavintų. Nors tai, žinoma, tuo metu neguodžia, tačiau ši inovatyvi užrakto sistema šiais laikais įmontuota beveik į visus naujesnius automobilius.

Taip pat automobilių atrakinimas gali būti reikalautinas, kai mašinos pultelio baterijos paprasčiausiai užtenka. Galima bandyti atrakinti įprastu, mechaniniu būdu, tačiau, vėlgi, naujesnio modelio mašinose tai padaryti gali nepavykti, kadangi jos turi papildomas apsaugas nuo galimos vagystės.

Taigi, jeigu ir Jums nutiko tokia maža nelaimė – svarbiausia yra nepanikuoti. Specialistai dažniausiai greitai atvyksta iki konkrečios vietos, tad kad ir kur šiuo metu esate – pagalba bus suteikta. Tik reikia greičiau susisiekti su tais, kurie ją gali suteikti, kadangi laukdamas tiesiog gaištate savo laiką, kurį galima būtų skirti kelionei tikslo link.

Bandymai atrakinti pačiam – gali sukelti dar daugiau problemų

         

      Kai kurie žmonės atsidūrę tokioje stresinėje situacijoje bando patys atrakinti mašiną. Dažnai – mokydamiesi iš video, kurie yra internete. Problema, kad teoriškai ir praktiškai ne visada viskas klostosi taip gerai, kaip tikimasi, kad galima padaryti dar daugiau problemų nei buvo. Blogiausia, kad kai kuriems atrodo, kad ir savarankiškas raktų programavimas nėra labai sudėtingas darbas. Deja, yra. Ir nežinant kas ir kaip, neturint reikalingos įrangos – galima padaryti dar daugiau klaidų, kurių tvarkymas vėliau kainuos brangiau.

Tiesa, dažnai žmogus bando pats atidaryti dureles ne tik dėl to, kad nori sutaupyti specialistų paslaugoms, tačiau dėl to, kad mašinoje lieka vaikas arba gyvūnas, kuris greitai pradeda stresuoti, kai situacija yra neįprasta. Natūralu, kad tokiu atveju norisi greitos reakcijos. Tačiau ir šiuo atveju dažnai bandymai atsisuka atgal prieš jį. Avarinis durų atrakinimas atliekamas tikrai greitai. Tik reikia rasti meistrus, kurie gali efektyviai, čia ir dabar atvykti iki Jūsų. Jie ne tik atrakins greitai, tačiau ir nesugadins mašinos, o tai turėtų būti prioritetas. Jūsų darbas, kol laukite, nuraminti gyvūną arba vaiką, kalbėti su juo ramiai, galbūt pamokyti – kaip reikia atidaryti langą (jeigu tai galima padaryti mechaniniu būdu). Svarbiausia yra nurimti. Tai pati reikšmingiausia sąlyga.

Technologijų galimybės

 

 Džiugu, kad šiuo metu ne tik galite rinktis iš labai daug įmonių, kurios siūlo atrakinimo paslaugas, tačiau taip pat ir labai plačios įrangų, kurios atlieka darbus, pasiūlos. Natūralu, kad tobulėjant pačioms mašinoms – kartu su jomis tobulėja ir pagalba jas tvarkant. Juk šiuo metu raktų programavimas leidžia itin kokybiškai sureguliuoti mašiną, kuri gali atsirakinti net ir iš didelio nuotolio. Visa tai yra ne tik patogumas, tačiau ir apsauga, kuri daugeliui žmonių yra prioritetas.

Žinoma, kad ir kokia sistema yra naudojama – taip pat reikia nepamiršti ir atsarginių raktų, kurie visada turi būti po ranka arba greitai pasiekiami, kai reikia. Tai dažniausiai yra kur kas daugiau ramumo bei  saugumo, kurio tikrai reikia kiekvienam.